Home - Crypto - Top Trader twierdzi, że ta nowa kryptowaluta jest przygotowana na „gigantyczny ruch“ i stanie się jedną z największych monet na rynku

Top Trader twierdzi, że ta nowa kryptowaluta jest przygotowana na „gigantyczny ruch“ i stanie się jedną z największych monet na rynku

Posted on Januar 2021 in Crypto

Szeroko śledzony trader kryptowalutowy twierdzi, że jedna z nowych kryptowalut jest gotowa do wydrukowania ogromnego ruchu w drodze do stania się jedną z największych monet w branży.

Pseudonimowy trader o imieniu Kaleo mówi swojej publiczności 50 700

W nowym tweecie, pseudonimowy trader o imieniu Kaleo mówi swojej publiczności 50 700, że Avalanche (AVAX) przygotowuje się do potrojenia swojej wartości w stosunku do Profit Revolution, ponieważ przewiduje, że moneta jest pozycjonowana do katapulty z obecnej ceny 0,0004 do wszech czasów (ATH) 0,0012.

„AVAX/BTC ma piękny set up dla push back do wrześniowego ATH, jak również“.

Kaleo patrzy również na AVAX/USD i spodziewa się, że para ta w najbliższych dniach skoczy o ponad 36% z obecnej wartości 12,8$ do 17,5$.

„AVAX wygląda na przygotowanego do kolejnego giga-ruchu. Moje ciało jest gotowe.“

Avalanche to platforma open-source, która umożliwia użytkownikom tworzenie zdecentralizowanych i interoperacyjnych blockchainów zgodnie z ich wymaganiami. Protokół ma na celu stworzenie kompleksowego ekosystemu, który łączy wszystkie platformy blockchain.

Użytkownicy Avalanche polegają na AVAX, aby płacić za transakcje w sieci. AVAX jest hard-capped na 720 milionów tokenów i jest to rzadkie aktywo, ponieważ tokeny są spalane po użyciu.

W dłuższej perspektywie, Kaleo wierzy, że Avalanche stanie się jednym z najbardziej wartościowych aktywów kryptowalutowych na rynku.

„AVAX znajdzie się w pierwszej dziesiątce market cap“.

AVAX jest 42. największą monetą

W momencie pisania, AVAX jest 42. największą monetą, według CoinGecko.

Ponadto Kaleo szybko buduje swoją reputację w kryptowalucie, ponieważ Bitcoin nadal podąża ścieżką, którą wyrzeźbił dla BTC już w lutym 2019 roku.

„Wystarczy przypomnieć, że KALEO przewidział tę akcję cenową dokładniej DWA LATA AGO niż twój płatny lider grupy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy“.

Zgodnie z wykresem Kaleo, trader spodziewa się, że Bitcoin osiągnie szczyt w okolicach $140,000 zanim ten rok dobiegnie końca.

Jeśli chodzi o Ethereum, Kaleo przewiduje, że inteligentna platforma wiodąca zapoczątkuje paraboliczną falę i wydrukuje 10-krotne zyski w tym roku.

„$10,000+ Ethereum nie jest tak szalonym pomysłem, jak myślisz“.